ARA
 
2017
FOTOĞRAFLARARCHIPRIX-TR 2017 TUTANAĞIJURİÖDÜLLERPROJELERÖDÜL KAZANANLAR
2016
FOTOĞRAFLARARCHIPRIX-TR 2016 TUTANAĞIPROJELERÖDÜL KAZANANLARÖDÜLLERJURİ
2015
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELERFOTOĞRAFLARÖDÜL TÖRENİ VİDEOLARIARCHIPRIX-TR 2015 TUTANAĞIJÜRİ RÖPORTAJLARI
2014
FOTOĞRAFLARPROJELERARCHIPRIX-TR 2014 TUTANAĞIÖDÜL KAZANANLARÖDÜLLERJURİ
2013
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELERFOTOĞRAFLAR
2012
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELERFOTOĞRAFLAR
2011
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELERFOTOĞRAFLARJURİ RÖPORTAJLARI
2010
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELERFOTOĞRAFLAR
2009
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELERFOTOĞRAFLAR
2008
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELER
2007
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELER
2006
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELER
2005
ÖDÜLLERJURİÖDÜL KAZANANLARPROJELER
2004
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELER





2014 - 2015 Akademik Yılı Katılan Projeler

1 Nina Tchernega Kadiköy Oteli - Caferağa MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
7 CEREN KAYA Sustainable Mixed-Use Building in Portland, Oregon İZM. EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
8 BÜŞRA DALGIÇ 80-100 YATAKLI GENEL HASTANE TASARIMI BOZOK ÜNİVERSİTESİ
9 İnan Tokay Gölyazı Müzesi- SINIR-lamak ( Serra Özel Ödülü ) ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
10 Gülçin TEKİNALP Kentsel Yaşam Merkezi YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ (K.K.T.C.)
12 GİZEM YAZICI PORT ALSANCAK "reformulation the city segment" İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
13 Merve ALIMLI Katmanlarla iznik arkeoloji müzesi ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
15 ayşegül gümüşkaya hastane BOZOK ÜNİVERSİTESİ
16 Büşra Güler Future Transportation Transport Station İZM. EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
17 Faruk Baran Heybeli Şişhane'de Kent Kütüphanesi MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
18 Zeynep Sarımustafa Soundtrack Unkapanı İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
19 Şeyma Solmaz KARABÜK BELEDİYE SARAYI MİMARİ PROJESİ İLE YAKIN ÇEVRESİ KENTSEL TASARIM PROJESİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
20 Aybike Sayın Bursa Çarşı Bölgesinde Tiyatro Projesi MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
21 BEKİR HÜSEYİN TEKİN KARABAĞLAR DÖNÜŞÜM İSTASYONU DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
22 Görkem Günay MUSEUM PARK in BAYRAMPAŞA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
23 Ayşegül ÖZDEK Üniversite Kütüphanesi MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
24 Ozan Akbaş platFORm Y ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
25 ELMAS HÜSREVOĞLU BÜYÜKADA'DA TASARIM ENSTİTÜSÜ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
26 Ayşe Selda Turan Karaköy'de Tiyatro Yapısı MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
27 Ömer Yeşildal Bolu Stadyumu ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
28 Yunus An Ekosistem odaklı üretim merkezi tasarımı ( 2. Ödül ) İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
29 Pelin Kocagöz Agri-Info Center (Tarım-Bilgi Merkezi) İZM. EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
30 Mert Kansu Aviation and Space Museum in Yeşilköy,İstanbul BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
31 MUKADDES ORUÇ TOPHANEDE XY OTELİ MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
32 Meriç Altıntaş Kadıköy'de Şehir Meclisi İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
33 Miyase Ezgi GÜNER IZMIT FAIR ZONE AND ENVIRONMENT REVITALIZATION PROJECT KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
34 Miromid Kabiri Mimarlık Fakültesi BEYKENT ÜNİVERSİTESİ
35 Şeyma Atik Öğrenci Merkezi ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
36 Dilara Burcu GİRİTLİOĞLU Lefkoşa Otomobil Müzesi ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ (K.K.T.C)
37 anıl pehlivan geri dönüşüm merkezi DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
38 Birce Şen Aviation Museum BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
39 CEREN DOĞAN MUSEUM WITHOUT WALLS-Population Exchange Museum in Karatas İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
40 Yağmur GÜNEŞ Lefkoşa Otomobil Müzesi ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ (K.K.T.C)
41 AYŞE KESKİN KARABÜK VALİLİK VE İL ÖZEL İDARESİ İLE MEYDAN TASARIMI ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
42 Sevda Şeko Ses Sanatı ve Deneysel Müzik Üretim Merkezi / Unkapanı İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
43 Anas Mahli Aviation and Science Museum in Yeşilköy, Istanbul ( 1.Ödül ) BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
44 Cansu Dede Gölyazı- Araştırma ve Etkileşim Merkezi ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
45 CEM DOĞU CLASSIC AUTOMOBILE MUSEUM ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ (K.K.T.C)
46 GAMZE ŞAHİN PlayWORLD İZM. EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
47 Cagdas Delen Istanbul Agropolis ( Sürdürülebilirlik Ödülü ) İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
48 Burak Sancakdar İzmir Alsancak Limanı Cruise Terminali ve Sahil Şeridi Düzenlemesi İST. BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
49 Hatice Gökçe Coşkun Gölyazı Nedir? ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
50 Alp Çardak BLUE BRANCHING AIRPORT İZM. EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
51 MUSTAFA NAHHAS Oğuzeli Municipality Building & Mosque
52 Meryem Hatipoğlu Karabağlar Mobilya Üretim ve Dönüşüm Merkezi DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
53 sonat özcivanoğlu Watching The Waste Go: Proposal of a New system of Refuge Disposal ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
54 Necatican Kaytan Havacılık ve Bilim Müzesi BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
55 Mine Kurt Alsancak Limanı İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
56 CAN URAZ Design Lab ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
57 YAŞAR BAŞKAHYA STUDENT CENTER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
58 Ceren Tonkal Angled Collectivity // Collective Centrum ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
59 ELİF AYDIN BÜYÜKADA TASARIM ENSTİTÜSÜ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
61 GAMZE GÜNEŞ ÖĞRENCİ EVİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ
62 Nurbanu DÜZGÜN Eskişehir Şeker Fabrikası Çevresi / Karma Fonksiyonlu Yapı Tasarımı ESK. OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
63 Seniha Soyal Çanakkale'de barış kompleksi GAZİ ÜNİVERSİTESİ
64 ilkay sefer Tiyatro Dolapdere MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
65 Oğuzhan Zeytinoğlu İzmir'de Mübadele Müzesi - Collecting Crowds İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
66 MEHMET BEKAR Nükleus - Kent İçin Bir Bilgi ve Yaşam Odağı İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
67 EZGİ KAVUK KABATAŞ AKTARMA MERKEZİ GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
68 Ezgi Yilmaz Rhizome - Aviation and Science Museum in Yeşilköy BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
69 Çağlan Çelebi The Çankaya HUB ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
70 Sara Cansın Güngör Kadıköy'de Şehir Meclisi ve Forumu İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
71 Gökhan Değirmenci Mimarlık Fakültesi BEYKENT ÜNİVERSİTESİ
72 Ömer Efe Talay Interactor Void ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
73 BEYZA PAKSOY Karakoy Design Museum İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
74 Aycan Yılmaz Metu Design Lab ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
75 Damlanur İlipınar METU Design Lab in a Living Environment ( Mansiyon ) ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
76 HİLAL ŞAHİN Gebze/ Otel MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
77 Samet Bayrak Kabataş Aktarma Merkezi GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
78 Fahriye Dilara Dabakoğlu KADIKÖY'DE ŞEHİR MECLİSİ VE FORUMU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
79 Mercan Kazar Çukurbostan Kent Platformu İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
80 Beyza Turgutlu Çukurbostan Kent Platformu İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
81 HÜSEYİN BERK TUNCER ANTALYA'DA KÜTÜPHANE BİNASI MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
82 Hande Öğün MÜDAHİL.itü sosyal tesis.konaklama İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
83 Arnold Nanchengwa AUTOMOBILE MUSEUM EXPLORING THE HISTORY OF AUTOMOBILE RELATED TRANSPORT ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ (K.K.T.C)
84 Tolga Özman AVIATION & SPACE MUSEUM BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
85 Recep Dirim Kadıköy Akvaryum MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
86 Hadis Abdula "Fair Park" Urban Generator İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
87 GÖZDE DEDE ANTAKYA MOZAİK MÜZESİ MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
88 AISE BUSRA EKICI KARAKOY DESIGN MUSEUM İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
89 Başak Eren Design Museum Karaköy İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
90 KADRİYE DURMUŞ SIHHİYE'DE SAHNE SANATLARI FAKÜLTESİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ
91 TOLGA BAYAZİT ALSANCAK PORT TERMİNAL İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
92 Çağdaş Kaya Vortex: Karaköy Design Museum İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
93 Tuna Torun Tuzla Tersane Bölgesi Dönüşüm Projesi , Tuzla Deniz Keşif Merkezi YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
94 turgay parlak TASARIM MERKEZİ DOLAPDERE MALTEPE ÜNİVERSİTESİ
95 Burak Dönmez COMMUTUAL LAB/ Design Lab ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
96 ADEM BOZ Kamusal Üretim Odağı DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
97 BETÜL RABİA DEMİRCİ TAKSİM-ELMADAĞ KÜLTÜR MERKEZİ
98 EROL KALMAZ HALİÇ'TE EKOSİSTEM YAKLAŞIMLI ARAŞTIRMA, TASARIM VE ÜRETİM MERKEZİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
99 Makbule Elif Akdam Congress Hall and Cultural Center ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
100 Arbil Tabur IMC RENEGOTIATED İST. BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
101 Ayşe Asena ARAS Gecekonduya-Geleceğe Dönüş-HETEROTOPYA GAZİ ÜNİVERSİTESİ
102 İLKEM KILIÇ MÜBADELE MÜZESİ İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
103 FATMA KAVAKLI MÜBADELE MÜZESİ İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
104 ŞERİFE İNCEDEMİR TEMAS DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
105 merve kaplan Tuzla Kurt Kiremit Fabrikası Renovasyonu ve Kentsel Etkileşim Merkezi YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
106 Umut Atlı Haliç KOOPeratif İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
107 EDA AYTEKİN balat'ta halk kütüphanesi MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
108 Nazelin Pişkin Zaman Makinesi MERSİN ÜNİVERSİTESİ
109 ZELİHA BURCU DEMİRCİ KENTE AİT BİR İŞGAL ALANI GAZİ ÜNİVERSİTESİ
110 Elif Ortaçgil İTÜ Maçka Sosyal Tesisi ve Öğrenci Konaklama Birimleri İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
111 Büşranur BİDECİ 'ARCHI-SHANTY GAZİ ÜNİVERSİTESİ
112 JülideArzu Uluçay Design Eaves/ Tasarım Saçakları ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
113 Cansu Mumay Geleceğe/Gecekondu'ya Dönüş GAZİ ÜNİVERSİTESİ
114 Aslı Aldemir Mimarlık Fakültesi 'sürekli ve geçirgen' BEYKENT ÜNİVERSİTESİ
115 AYLA AYDIN Geleceğe-Gecekonduya Dönüş 'Çatıkent' GAZİ ÜNİVERSİTESİ
116 Bihter Öztürk İzmir Havaalanı İST. BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
117 Çağla Özardalı Alsancak Yüksek Hızlı Tren İstasyonu İST. BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
118 UĞUR MENDİ Kadıköy'de Şehir Meclisi / Forumu İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
119 BURAK ALP SOYSAL Pera Gösteri Sanatları Merkezi
120 Sinem ÇERİ Terör Müzesi İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
121 ESRA BOR Burdur Belediye Hizmet Binası Tasarımı ve Meydan Düzenlemesi SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
122 Yasemin YILDIZHAN Çanakkale'de Halk Kütüphanesi MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
123 Hasan Aykaç -İZ- KENT KÜTÜPHANESİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
124 RÜSTEMGELDİ GURBANGELDİYEV KARABÜK BELEDİYE SARAYIMİMARİ PROJESİ İLE YAKIN ÇEVRESİ KENTSEL TASARIM PROJESİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
125 Betül Göçer Renovatıon Project In Shıpyard Zone In Tuzla YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
126 Nagehan Vanlıoğlu Bolero ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
127 Selcen Yeniçeri Parazit GAZİ ÜNİVERSİTESİ
128 hülya ARSLAN BURSA GÖLYAZI-GİYİM-TASARIM ATÖLYESİ-HER'NEYSE ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
129 GAMZE KILIÇ Sürdürülebilir Konut Yerleşkesi KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
130 Derya Bayar AGROPOL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
131 Gizem Nur Aydemir COLLECTIVE WONEN/ WERKEN CENTRUM IN DELFT-ROOFLAND ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
132 Şebnem Atıcı Taksim Terör Müzesi İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
133 Aslıhan Altunkaynak Terör Müzesi İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
134 ELİF KİBAR ÇANKAYA BELEDİYESİ HİZMET BİNASI PROJESİ ATILIM ÜNİVERSİTESİ
135 SEDA NUR GÜNDÜZ Çukurbostan'da Ekoloji Temalı Kent Platformu İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
136 BENGÜ BÜYÜKKAYACI Kültür ve Kongre Merkezi ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
137 NURİYE CEREN KAPLAN THE FUTURISTIC HINTI TO MONTECITORIO GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ (K.K.T.C)
138 Aslı Alp GROUNDFICTION ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
139 İREM COŞKUN DENİZ HAMAMI_KENTSEL KONSTRÜKSİYON ( 3. Ödül ) YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
140 SARGUN AYKAÇ KENTSEL DİKİŞ İST. BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
141 Gizem Şahin Kadıköyde Kent Meclisi/ Forumu İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
142 Deniz Can Özgürlüğe Köprü - Şehir içinde Şehir GAZİ ÜNİVERSİTESİ
143 sümeyye babacan gölyazı-teknoköy ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
144 Duygu Bingül Tuzla'da Permakültür Araştırma Merkezi YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
145 Hülya Yasak Halk Kütüphanesi MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
146 İSTENÇ ÖZGE KURNAZ Belediye hizmet binası BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
147 ORÇUN MUTLU Landmark Ledra MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
148 Kardelen / Halime Kübra Türkoğlu / Kutlu ArtWalk GEDİK ÜNİVERSİTESİ
149 Melek Güneysu KOLEKTİF ÜRETİM ( Mansiyon ) DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
150 selen öztürk Karabük Belediye Hizmet Binası ile Yakın Çevresi Kentsel Tasarım Projesi ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
151 Handan Akyürek Pera'da Performans Sanatları Müzesi YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
152 Aybike Batuk Unrban FairGround ( Mansiyon ) İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
153 SEDA TABANLI BELEDİYE HİZMET BİNASI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
154 Dilara Demiralp Cevizli Tekel Kampüsünde Medya Teknoloji Merkezi YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
155 Tuğman Büberci Konya Kent Tiyatrosu MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
156 MERVE TAŞTAN Kültür ve Kongre Merkezi ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
157 Irfan Arda Bakiryol Think Corridor İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
158 Ahmet Saltık Buğra Güngör Marka Karabağlar DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
159 ÖMER ÜLKER PERA GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
160 Gizem Gümüşkaya Karaköy Museum of Actifact İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
161 Ece Konuk Urban Regenator in Bayrampaşa İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
162 Meryem Nurefşan YABANİGÜL Dijital Sanat Merkezi-İMÇ Kentsel Adaptasyon Projesi İST. BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
163 BURCU SARAL BÜYÜKADA TASARIM ENSTİTÜSÜ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
164 ELİF İSTENGİR BEŞİKTAŞ KÜTÜPHANE
165 EMRULLAH SÖNMEZ İZNİK ARKEOLOJİ MÜZESİ VE KENT KÜLTÜRÜ MERKEZİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
166 İsmail Kocataş Çanak KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
167 Çağla Özbey Beledeyi Hizmet Binası ve Kültür Merkezi ı Tasarımı BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
168 Meltem Köse Metamorfoz GAZİ ÜNİVERSİTESİ
169 Cansu Nur Ak Congress hall and cultural center ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
170 Ayşe Sedef Yıldız kongre ve kültür merkezi ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
171 DOVLETMYRAT ANNAGELDİYEV VEFA'DA KÜTÜPHANE PROJESİ MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
172 Saltuk Furkan Topçu kongre ve kültür merkezi ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ