ARA
 
2017
FOTOĞRAFLARARCHIPRIX-TR 2017 TUTANAĞIJURİÖDÜLLERPROJELERÖDÜL KAZANANLAR
2016
FOTOĞRAFLARARCHIPRIX-TR 2016 TUTANAĞIPROJELERÖDÜL KAZANANLARÖDÜLLERJURİ
2015
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELERFOTOĞRAFLARÖDÜL TÖRENİ VİDEOLARIARCHIPRIX-TR 2015 TUTANAĞIJÜRİ RÖPORTAJLARI
2014
FOTOĞRAFLARPROJELERARCHIPRIX-TR 2014 TUTANAĞIÖDÜL KAZANANLARÖDÜLLERJURİ
2013
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELERFOTOĞRAFLAR
2012
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELERFOTOĞRAFLAR
2011
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELERFOTOĞRAFLARJURİ RÖPORTAJLARI
2010
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELERFOTOĞRAFLAR
2009
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELERFOTOĞRAFLAR
2008
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELER
2007
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELER
2006
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELER
2005
ÖDÜLLERJURİÖDÜL KAZANANLARPROJELER
2004
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELER





2013 - 2014 Akademik Yılı Katılan Projeler

1 PINAR GEÇKİLİ EFFECTUS.adaptasyon.aidiyet İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
4 ECE ÜNÜBOL OLIVE INSTITUTE / ZEYTİN ENSTİTÜSÜ İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
5 Serhat Yıldız Semt Marinası
6 Alican Sungur Simbiyoz - Çankayada melez bir sistem/yapı ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
7 dilek ersen Darıca'da Marina ve Yelken Kulübü GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
8 Bahar Akgün Bomonti'de yapısal bir sistem denemesi İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
9 AYTEN AKTAŞ KAYSERİ SÜMERBANK BEZ FABRİKASI DÖNÜŞÜM PROJESİ ( YER'İN İZ LERİNDEN ) ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
10 Emre Engin Levent'te Beşiktaş Belediye Binası Tasarımı YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
11 BUSE TURAN EKLEMLEN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
12 RESUL SARAÇ KINALI ADA 50 YATAKLI GENEL HASTANE TASARIMI GAZİ ÜNİVERSİTESİ
13 Dicle Aslan R&D CAMPUS İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
14 Neslihan Kolancı Lüleburgaz Belediye Hizmet Binası ve Sanat Merkezi İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
15 ZEHRA AYBİKE KILIÇ TREASURE İST. AREL ÜNİVERSİTESİ
16 Tuğçe Kuruçay Aliağa Festscape / Aliağa Festival Alanı Tasarımı İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
17 Nezahat Melis Eraydın Spor ve Serbest Zaman Havuzları Tesisi ( Mansiyon (3 adet eşdeğer) ) MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
18 Semi AĞMA Festival - Gösteri - Sergi Alanı İST. AYDIN ÜNİVERSİTESİ
19 Bahar Yanık Festival Merkezi ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
20 HÜLYA DEMİRCAN MİMARLIK MÜZESİ:ODAK İST. AREL ÜNİVERSİTESİ
21 HÜLYA KEÇECİ KINALIADA HASTANE TASARIMI GAZİ ÜNİVERSİTESİ
22 Burak Şahin Archeology Center in Urla ( Mansiyon (3 adet eşdeğer) ) İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
23 Ozan Özvatan Re-actıvate Kağıthane İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
24 Öznur Pınar Çer SCHOOL OF TOURISM AND HOSPITALITY WITH PRACTICE HOTEL IN KYRENIA ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ (K.K.T.C)
25 Ece Demirel HAYATA YENİ BİR BAĞ:Yeşildere'de köprü işlevinde kütüphane ve pazar yeri İZM. EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
26 Burak Amaç Antalya Muratpaşa'da Kadın Sığınma ve Sosyal Yaşam Merkezi SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
27 AYTAÇ TAŞKIN MODULAR-SÜRDÜRÜLEBİLİR EVRİM/ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ ONKOLOJİ HASTANESİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
28 MUSTAFA YILDIZ TRABZON YOMRA YAT LİMANI KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
29 Taha Dutoğlu Bireysel farkındalık BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
30 DOĞUKAN UYSAL Haliç'in Elmas'ı İST. AREL ÜNİVERSİTESİ
31 Özlem Durmaz Ses Fabrikası ESK. OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
32 AYŞE MÜGE KUZEYLİ KARAKÖY PERŞEMBE PAZARI'nda İNOVASYON MERKEZİ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ
33 demet çekiç Kültürleri Kenetlemek-Lefkoşa Güzel Sanatlar Akademisi ve Gösteri Merkezi ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
34 ABDULLAH ŞENAY Yat Limanı Projesi 'Denize Dokunmak' KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
35 Alican İnal Sesyuvar [Soundsphere] İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
36 Yasin Yıldız Kınalı Ada'da Hastane Projesi GAZİ ÜNİVERSİTESİ
37 Seda Tuğutlu Kule Kadıköy İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
38 ECEHAN KIVILCIM MARITIME EXPLORATORIUM & MUSEUM İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
39 MUSTAFA DEMİR TAVŞANTEPE MAHALLESİ KENTSEL YAŞAM ALANLARI TASARIMI KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
40 Fatma Zehra Çolakoğlu ANKARA ULUS ZİYARETÇİ MERKEZİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ
41 Elif Merve Ünsal Lefkoşa Kültür&Sanat Akademisi ( Mansiyon (3 adet eşdeğer) ) ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
42 FATİH BARUTÇU Türk İnşaat ve Sanat Eserleri Müzesi MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
43 Sefa Alışkan Bolu Teknokent Kampüs Projesi ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
44 Suzan Sav Karaköy Mimarlık Fakültesi İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
45 SALİHA ALTINSOY GYTE BARINMA BİRİMLERİ GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
46 Gizay Özüm Kağıthane 'de Ofis Binası ve Master Plan Tasarımı MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
47 Erkan Aybar Karaköy Mimarlık Fakültesi İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
48 Emre Özdemir Commus İZM. EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
49 Pelin ARSLAN Trabzon Tiyatro ve Sanat Merkezi MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
50 ELİF SAĞIR Agricultural Tower: Vertical Farm in Istanbul İZM. EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
51 Damla Göre Formation of a New Memory: NICOSIA EXPO ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
52 Meryem Güler ÇETİNKAYA ANKARA ZİYARETÇİ MERKEZİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ
53 Şeyda Pirana Lefkoşa Sanat Akademisi ve Performans Binası ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
54 Damla Ece Erdem Pıçak Bridging Cultures-Lefkosa Academy of Art & Performance-'City's Living Room' ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
55 Uğur İmamoğlu Haliç Tersanesi Tasarım Okulu YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
56 Ozan Duvarcı Altunizade Külliyesi YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
57 Nur Camcı SÜMER BEZ FABRİKASI YERLEŞKESİ'NDE MASTERPLAN ÇALIŞMASI VE KONSER SALONU TASARIMI ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
58 HAVVA NUR BAŞAĞAÇ YAŞAYAN KENT BELLEĞİ/EGO HANGARLARI MASTER PLAN ÇALIŞMASI VE KENT BELLEĞİ MÜZESİ MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
59 Hasan AKYÜZ ONKOLOJİ HASTANESİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
60 Cansu ÇELİKYÜREK Şarap Üretim Merkezi ve Bağcılık Enstitüsü İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
61 Paşa Kaya Trabzon Yomra Yat Limanı Projesi KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
62 BESTE GÖNÜLTAŞ SMRYNA VISITOR CENTER AND EXCAVATİON HOUSE..ONCE UPON A TIME SMYRNA.. YAŞAR ÜNİVERSİTESİ
63 DİLARA İNCEOĞLU BÜYÜKADA CAMİİ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
64 TUĞBA ABAKLI ESKİŞEHİR STADYUM ARAZİSİNE KENT MEYDANI TASARIMI ESK. OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
65 Pelin Akkaya Bomonti'de Açık Konut İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
66 Hüseyin ÇINAR DAVUTPAŞA KAMPÜSÜ KÜTÜPHANE TASARIMI SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
67 Cansu Güreser Effectus Kadıköy Rıhtımda Performans Yapısı İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
68 Ceren Kocabiyik Culture Yard YAŞAR ÜNİVERSİTESİ
69 Hafize Görmüş Bursa Büyükşehir Belediye Yerleşkesi MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
70 damla kır Tagus Nehri Kıyısında Su Kültürü için Kamusal Merkez ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
71 Hüseyin Melih Çimenli İstanbul-Anadolu'nun Kapısı Haydarpaşa YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
72 Dilara Hoş Açık Kent Strüktürü İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
73 Bengü Şahin ŞEHİR MÜZESİ Edirnekapı-Eğrikapı ( İkincilik Ödülü ) MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
74 Gizem Akköse Tower of Free Zone ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
75 Betül Turan Sefaköy Mimarlık Müzesi İST. AREL ÜNİVERSİTESİ
76 CANSU AKÇAY GÖRÜNMEZ KENT DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
77 Özge Öz Lefkoşa Sanat Akademisi ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
78 Ahmet ÖZTÜRK Kınal Ada 50 Yataklı Devlet Hastanesi GAZİ ÜNİVERSİTESİ
79 FADİME YILDIZ bursa merinos bölgesi - iletişim sanatları eğitim merkezi ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
80 Sadık Mert Kocaman REAL VIRTUALITY MACHINE in Kadıköy İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
81 Memduha Lale Kadıköy Dayanışma Platformu KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
82 elif sarpaşar Kadıköy rıhtım'da performans yapısı İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
83 Ferhat Zeycan KIBRIS SANAT PAZARI ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
84 BURHANETTİN ÇAVDAROĞLU SÜMER KÜLTÜR FABRİKASI ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
85 İrem Güler Ulus Yakın Tarih Müzesi MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
86 Tuğba Yalçın Nötron (Bilim) Kulesi İST. BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
87 Işıl Türkay PROTOTİP_Bomonti'de kente eklemlenme İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
88 Yılmaz Taha Sezgin FAS İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
89 Cüneyt ŞENTÜRK Alsancak Limanı Master Planı ve Çağdaş Sanatlar Müzesi MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
90 SARA SYLEJMANİ ENERJİ MÜZESİ- TERMİK SANTRAL-PRISHTİNA MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
91 ZEYNEP ÖZDERYA KINALIADA HASTANESİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ
92 Billur Damla ÜFLER [re-Habitat] Permaculture Research and Visitor Center İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
93 SİNAN İRİŞ İZMİT DEMİRYOLU MÜZESİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
94 SUNA KAYA Konya Şeker Tarım ve Teknoloji Üniversitesi Yerleşke Tasarımı ve Teknoloji Fakültesi SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
95 Hamide Rıhtım Okyanusa Yolculuk - Lizbon'da Su kültürü Merkezi ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
96 ZEYNEP ALTINBAŞLI BAYRAKLI ESKİ PİYALE FABRİKASI ARAZİSİNDE KÜLTÜR KAMPÜSÜ VE KÜTÜPHANE YAŞAR ÜNİVERSİTESİ
97 BEGÜM AKTAŞ Feriköy'de Dinler Tarihi Müzesi Sinagog Kilise Cami Tasarımı YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
98 Oğul Can Öztunç Açık Hava Performans Müzesi / Open Air Performance Museum ( 1. Ödül ) İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
99 Eymen Çağatay Bilge Lefkoşa Sanat ve Performans Akademisi ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
100 Deniz Cabadak Bomonti'de Melez Yapı // Bomonti'de Paylaşım Mekanları İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
101 Osman Sümer A Public Water Culture Center at Tagus ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
102 İsmail Akşit inter-aks İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
103 A. SAİT UZUNOĞLU WALLS OF CITY GAZİ ÜNİVERSİTESİ
104 NAZLI SÜMEYYE DİNÇ SÜMERBANK BEZ FABRİKASINDA YENİ BİR OLUŞUM ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
105 PINAR YAZDIÇ Muğlak: Tagus Nehrinde Bir Su Kültürü Merkezi ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
106 ELİF GİZEM AKILLI GELGİT DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
107 Oğuzhan Saygı K.ofis.sosyal donatı.alt yapı.ONUT.ticaret ( Sürdürülebilirlik Ödülü ) İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
108 tuncer çağrı çakmur kamu üretim bandı DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
109 NURBANU AVŞAROĞLU TOPLUKONUT GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
110 TUĞÇE AYDIN İLETİŞİM SANATLARI EĞİTİM GALERİSİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
111 merve eruzunlar Müze Sokağı - Museum Street İZM. EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
112 Muhittin YUFKA Organic Skyscraper İZM. EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
113 Ahmet Doğukan ÇILDIR SERAMİK SANATLARI ARAŞTIRMA MERKEZİ BEYKENT ÜNİVERSİTESİ
114 Berfin Şimşek Leather Trade Academy / Deri Atölyesi İZM. EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
115 GÜLRU KABUKÇU AKTİF YAŞAM MERKEZİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
116 AYŞEGÜL ŞAKAR AKTİF YAŞAM MERKEZİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
117 RABİA HİLAL KATIRCI KARAKÖY'DE MİMARLIK FAKÜLTESİ TASARIMI İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
118 MARIAM ABU DAVAS HALİÇ'TE KÜTÜPHANE ve REKREASYON ALANI YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
119 AYŞEGÜL ÇAKAN HUB_SİRKECİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
120 ARDA AĞIRBAŞ Kuş Gözlem Merkezi İZM. EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
121 Büşra Cantürk Balat Seramik Sanatları Araştırma Merkezi BEYKENT ÜNİVERSİTESİ
122 Serdar GÜNDOĞDU Organik Gökdelen İZM. EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
123 nesli naz aksu kentsel performans sahnesi İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
124 yunus emre dokumacıoğlu SPIRAL TOWER IN LEVENT İST. BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
125 efe ilteray The District İST. BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
126 Kadriye Merve Arın Sümerbank Bez Fabrikası Yerleşkesinde Tasarım Merkezi ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
127 Ertunç Hünkar Kanser Bakım Merkezi İZM. EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
128 Emrullah Temel GYTE Akademik barınma birimleri GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
129 CEREN KILIC N E O HAYDARPAŞA YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
130 FATMA BİLGENUR MERSİN DOLMABAHÇE GAZHANESİ VE ÇEVRESİ KÜLTÜREL AMAÇLI DÖNÜŞÜM PROJESİ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
131 Mehmet Sadık Aksu Mod[GECERSIZ] İZM. EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
132 Nilhan Tezer hub-SİRKECİ:geçmek/ beklemek/ bulunmak İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
133 Kutay Biberoğlu Tagus Nehri Kıyısında Su Kültürünü Canlandırmak ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
134 Koray Burak Bakırtaşı Sosyal Katalizör DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
135 MALHUN CEREN BAYHUN BioFuture Otel, Spa,Terapi and Toplantı Kompleksi İZM. EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
136 BEDRİYE GİZEM ALTUĞ DESIGNING A VOCATIONAL HIGH SCHOOL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
137 Pelin Özen R&D Campus for Telecommunications and Web Services İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
138 HATİCE KÖLELİ ESKİŞEHİR'DE KENT MEYDANI ESK. OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
139 cihat ömer akgün BURSA İLETİŞİM SANATLARI MERKEZİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
140 Kübra Yanık Bomonti'de Açık Konut İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
141 Ece Yeğen Ankara Tarihi Kent Merkezinde Ziyaretçi Merkezi Tasarımı GAZİ ÜNİVERSİTESİ
142 KEVSER KAYACIK ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ ONKOLOJİ HASTANESİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
143 AHMET MELİH DÖNMEZ DAYANIŞMA PLATFORMU/TOPLUMU KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
144 Yağız Söylev Diverse-Habitat İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
145 Cansu Yanik Innovative Minds: Pcychiatric Clinic of Urla İZM. EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
146 AHMET ARİF AKSOY HUB SİRKECİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
147 Erenalp Büyüktopcu re2 : [Re-Defined Space Scenarios in Re-Industrialized District] ( Üçüncülük Ödülü ) İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
148 AYŞE SENA ÇILDIR kadıköy'de performans merkezi İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
149 Mehmet Metin BATUR Endüstriyel Arkeoloji Enstütüsü DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
150 HEVES ŞAHİN İSTANBUL HAVALİMANI YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ
151 Selin Erdemirci Habitat _ urban ecosystem l kağıthane l housing İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
152 ŞEYMA ÇAĞTAY HAVAALANI TASARIMI YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ
153 Burcu Aylin Pektaş Sirkeci_Hub Ulaşımda Kamusallık Arayışı İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
154 Gözde Damla TURHAN weAIRe pheLONDON İZM. EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
155 Gözde Dayıoğlu Performans Yapısı / effectus* / Kadıköy İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
156 Dilşad ANIL Playground İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
157 Seda Kurt Lüleburgaz Belediye Hizmet Binası ve Sosyal Kompleksi İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
158 CEREN KOCABIYIK Haliç Sosyal Etkinlik Merkezi YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
159 Tanla Atun haydarpaşa / yarın YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
160 Emre Ekmekciler Kütahya'da, Yıkılacak S.L.İ. Lojmanları ve Yakın Çevresinde Proje Çalışması MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
161 Seyithan Ozer Tejo Nehri'nde Su Kulturu Icin Bir Merkez ( Serra Özel Ödülü ) ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
162 GÜLCAN AY SİRKECİ HUB İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ